Oto inceleme

- markalar, modeller, yararlı bilgiler -

Otomax.com kapandı

otomobil tutkunlarının Türkiye’deki en çok ziyaret ettiği sitelerden biri olan otomax.com kapanmış. manheim türkiye ile birleşen otomax artık manheimturkiye.com üzerinden yayın yapıyor.

Ancak yeni sitede bulunan “Açik artirmalarimiza, sistemimize ücretsiz olarak üye olan ve otomobil ticaretiyle ugrasan profesyoneller katilabilmektedir. Dolayisiyla yeni web sitemizde nihai tüketicilere yönelik ürünlerimiz bulunmayacaktir.” açıklamasına göre artık bireysel ziyaretçilere hitap etmiyorlar. Umarım yeni siteleri ile de başarılı olurlar.

ikinci el oto siteleri

İkinci el oto almak için bilgisayarınızın başından kalkmanıza gerek yok. Aşağıda bazılarını göreceğiniz siteler ile ikinci el otolar arasında bütçenize uygun olanını arayabilir, durumunu öğrenebilir, özelliklerini görebilir, fotoğraflarına bakabilirsiniz. Kendi aracınızı satmak isterseniz de çok küçük ücretlerle aracınızı yerinizden kalkmadan milyonlara ulaştırabilirsiniz. Ayrıca aracınızla aynı özellikteki diğer ikinci el otoları sorgulatıp kendi otomobilinizin piyasadaki fiyatı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Otomax: hem aracını satmak isteyenler için hem de ikinci el oto almak isteyenler için uygun bir site.

DOD: Doğuş Otonun ikinci el otomobil sitesi.

Gitti gidiyor – Garaj: Açık arttırma ile otomobil satmak veya ikinci el oto almak isterseniz gittigidiyor’a uğrayın.

Mynet otomobil: mynet otomobil sitesi

hyundai ikinci el: ikinci el hyundai satışı yapan bir site.

Oto galerim: bir diğer ikinci el oto sitesi olan otogalerim’de ayrıca otomobiller hakkında bazı pratik bilgiler de mevcut.