Oto inceleme

- markalar, modeller, yararlı bilgiler -

Site hakkında & Gizlilik

Site Hakkında

Otoinceleme.com 2007 yılında yayına başlamış kişisel bir blogdur. Sitede otomotiv sektöründen haberler, modeller hakkında yorumlar, teknik terimler, sektörden önemli kişilere ait biyografiler, sektördeki markaların hikayeleri gibi konularda yazılar yayınlanır.

Gizlilik

- Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmamasıyla ilgili seçeneklerinizi öğrenmek isterseniz
aşağıdaki bağlantıları tıklayın.

  • Doubleclick Dart çerezi
  • Google Advertising and Privacy
  • - Alınan ziyaret bilgileri, daha alakalı reklamlar sunmak amacıyla kullanıcı ilgi alanı kategorileri oluşturmak için kullanılacaktır.

    - Sitemizde diğer sitelere ait linkler yayınlıyoruz fakat bu sitelerin içerikleri ve gizlilik politikalarından sorumlu değiliz.

    İletişim

    Otoinceleme.com‘da yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı, site hakkındaki öneri ve eleştirilerinizi oto(a)otoinceleme.com adresine gönderebilirsiniz.